RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

2017/5 Geri Kalan 3233 Kişi Ne Zaman Zimmete Düşecek?

2017/5 Geri Kalan 3233 Kişi Ne Zaman Zimmete Düşecek?

2017/5 atamasında bugün, yani 3 Ekim 2017 tarihinde Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan’ın belirttiği 9.267 personelin isimleri tek tek zimmete düştü. Zimmete düşmeyen 3.233 personelin ise güvenlik soruşturmaları halen devam etmekte. Güvenlik soruşturması devam eden kişilerin zimmete düşmeme sebepleri başlıca şunlar olabilir:

  • En kötü tahminimiz fetö (bilerek küçük yazıyoruz) ile bağlantıları olmaları
  • En büyük ihtimal verdiğimiz tahminimiz ise soruşturmaların henüz tamamlanmaması. 
  • Başka bir ihtimal ise bilgi eksikliği ya da değişikliği. Yani evrakları teslim ettiğinizde verdiğiniz bilgilerde 2-3 ay içerisinde bir değişiklik olduysa isimleriniz sıralama olarak daha sonra değerlendirilecekler listesine gitmiş olabilir.

Bizim tahminimize göre 12.500 kişinin soruşturması bitmedi. Bildiğiniz üzere 3 Temmuz 2017 tarihinde evrak teslimin son günüydü. Yasal süreç ise arşiv soruşturması için 1 ay, güvenlik soruşturması için 2 aydı ve toplamında ise 3 aylık bir yasal süreç vardı soruşturmaların bitmesi için. Görevliler de kusurlu duruma düşmemek için evrak teslim tarihinden tam 3 ay sonra tamamlanan kişi sayısını zimmete düşürdü, tamamlanmayan kısmı ise tahminen 1 ya da 2 hafta içinde zimmete düşürecektir. Unutmayın ki bugün evrak tesliminin tam olarak 3. ayı, yani arşiv ve güvenlik soruşturmasının bitmesi gereken gün ve bugün de bitti. Soruşturması tamamlanan kişiler bugün zimmete düştü, bitmeyen kişiler ise içlerini karartmasın onlar da en kısa sürede zimmete düşeceklerdir. Gerçek anlamda fetö ile bir alakası olmayan tüm kişiler en kısa sürede soruşturmadan çıkacak ve isimleri zimmete düşecektir. Bu süreçte sizlere sabırlı olmanızı tavsiye ediyoruz. Sabrın sonu selamettir, umarız ki düşen arkadaşlar vatanımıza ve milletimize en güzel hizmeti sunarlar ve zimmete düşmeyen arkadaşlar da en kısa sürede zimmete düşer..

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!

Bu yazı 22 kez oylandı ve 5 üzerinden ortalama 4,68 puan aldı.
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

  • 03 Ekim 2017

    ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

    BİR YORUM YAZIN