RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

Z Nation – Leyla ile Mecnun’un Zombilibilisi…

Z Nation – Leyla ile Mecnun’un Zombilibilisi…

Zombi filmi veyahut 2 saatle sınırlı kalmayayım, macerası daha uzun olsun diye düşünen dizi severlerin ortak buluşma noktası olabilecek bir diziden bahsediyorum bu yazımda, karşınızda Z Nation!

Özellikle hem zombi hem de bilim kurgu sevenler için biçilmiş kaftan.. Tamam tamam, bilim kurgudan ziyade daha çok absürtlüğe kaçıyor olabilir ama senaryosuna bakılacak olursa Zombi & Bilim Kurgu görüntüsü ortaya çıkıyor. Size kısaca bir özet geçeyim..

Her zombi filmi veya dizisinde olduğu gibi dünyanın sonu gelmiş ve zombiler baş göstermiştir. Bu zombilerden kurtulmak için dünyanın dört bir yanından doktorlar virüs aşısı geliştirmeye uğraşmaktadır ve 1 doktor son anda henüz test edemediği bir aşıyı Murphy adında bir adama enjekte eder ve ardından zombi baskını yüzünden oradan kaçmak zorunda kalır. Murphy adındaki adam zombilere yem olur..

Gel gelelim bir zaman sonra Murphy ortaya çıkar ve oldukça mavi bir tene sahiptir. Aşı işe yaramıştır ve Murphy ölmemiştir, işlerin ilginçleştiği bir noktaya değinecek olursak Murphy bir süre sonra zombileri beyin gücüyle kontrol etmeye başlar. İlk zamanlar Murphy’ye eşlik eden Doc (Doctor), 10K (10.000 zombi öldürme hedefi olan çocuk) ve diğerleri daha sonraları Murphy’nin peşine düşer çünkü Murphy kanının tedavi için kullanılmasını istemez. Kendisine zombilerden bir ordu kuran Murphy daha sonraları insanları ısırır ve onları bağışık yapar. Ama kimse farkında değildir ki Murphy’nin ısırdığı insanlar farkında olmadan ona itaat etmektedir.

Daha daha sonra zengin iş adamları ve bilimadamlarının oluşturduğu ZONA isimli bir yerin varlığından haberdar olurlar ve bu ZONA’lılar tedavi için Murphy’yi kaçırmaya çalışır.

Bundan sonrasını anlatmayayım, diziyi izleyenler dizinin ne kadar absürt olmasına rağmen o kadar güzel olduğunu bilir. Bir nevi Leyla ile Mecnun dizisinin Zombili hali.. İzlemek isteyenlere de güzel bir haber, 4.sezonu başladı. İzlemeye başladığınızda karşınızda baya bir bölüm olacak..

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!

Bu yazı 3 kez oylandı ve 5 üzerinden ortalama 3,67 puan aldı.
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

  • 11 Ekim 2017

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZIN