RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

WordPress için En İyi 5 Slider Eklentisi

WordPress için En İyi 5 Slider Eklentisi

Bugün sizlerle WordPress için En İyi 5 Form Oluşturma Eklentisi‘ni paylaşmıştık. Yine bir 5’li liste yapalım ama ne yapalım derken ziyaretçilerimizin slider arayışı içinde olduğunu gördük. Bu duruma tepkisiz kalamazdık o yüzden WordPress için En İyi 5 Slider Eklentisi‘ni sizlere ücretsiz şekilde sunuyoruz.

1) Revolution Slider 5.4.3 + Eklentileri (Son sürüm)

Bu eklentiyi anlatma gereği bile duymuyoruz, çünkü dünyanın en çok kullanılan Slider’ı ve gerçek anlamda en basit olanı. Tut bırak özelliği sayesinde istediğiniz görseli veya yazıyı istediğiniz yere bırakabiliyorsunuz. Her objeye farklı efekt ekleyebiliyorsunuz falan. Kısacası kategorisinin en iyi eklentisi. Ayrıca son sürüm olmakla birlikte yanında ek olarak satılan addons (eklenti) paketi de bulunmakta.

İndirmek için tıklayın

2) LayerSlider 6.3.0 Son sürüm (Lisanssız)

Revolution Slider’a alternatif en iyi slider eklentisi diyebileceğimiz bu eklenti sayesinde hayal gücünüzü kullanarak çok güzel websiteleri oluşturabilirsiniz. Tabii ki WordPress tabanlı olmalı…

İndirmek için tıklayın

3) Woo Slider (E-ticaret için birebir)

WordPress tabanlı bir E-ticaret siteniz varsa Woo Slider tam size göre. Özellikle E-ticaret tabanlı yazılımlarıyla ortaya çıkan Woo’nun en güzel eklentisi diyebiliriz. Lazy load gibi birçok özelliği de mevcut.

İndirmek için tıklayın

4) Royal Slider (Son Sürüm+Lisanssız)

Galeri veya HTML video şeklinde slider oluşturmak istiyorsanız bu eklenti tam size göre. Muhteşem özellikleriyle listemizin 4. sırasında yer alıyor Royal Slider.

İndirmek için tıklayın.

4) Pro Slider & Carousel Layout

Bu eklentiyi hiç kullanmadık ama metini çok duyduk o yüzden listemizin son sırasına eklemeyi uygun gördük. Eğer size lazımsa gerçekten işinize yarayacak bir eklenti. Bu arada Visual Composer için geliştirilmiş bir slider eklentisidir. Doğrudan bunu kurmayın, önce visual composer’ı kurun.

İndirmek için tıklayın.

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

  • 20 Temmuz 2017

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZIN