RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

The Walking Dead 6.Sezon Tüm Bölümler (HD+TR Altyazılı+Hızlı Linkler)

The Walking Dead 6.Sezon Tüm Bölümler (HD+TR Altyazılı+Hızlı Linkler)

Zombi dizileri arasında kendisini gösteren ve devamlılığı ile çok büyük bir hayran kitlesi sağlayan The Walking Dead’in 6.sezonunun tüm bölümlerini Türkçe Altyazılı olarak paylaşıyoruz sizlerle. Türkçe Altyazı linklerini indirmeniz için aşağıdaki linklerin en altına gidin ve indirdiğiniz klasördeki .srt dosyalarını buradan indirdiğiniz dizi bölümlerinin yanına atın. Yayınladığımız The Walking Dead 6.sezonunun tüm bölümleri 720p kalitede yani hd dir ve her birinin boyutu ortalama 1.6gb’tır. 480p’si mevcut değil, direkt olarak 720p indirmeniz gerekmekte.

The Walking Dead 6. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Altyazılı 720p Mega.nz Linkleri ile indirmek için konuyu biraz daha aşağıya sürüklemelisiniz. Can sıkıcı deteyları atlarsak 6.sezon hakkında özet geçebiliriz.

The Walking Dead 6.Sezon tüm bölümlerinin tamamen Root Warez upload’ı olduğunu belirtmek isterim. Toplam 25.9 GB’lık bu dev arşivi sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.

The Walking Dead 6.sezonunda bizimkilerin başlarına her zaman olduğu gibi yeniden gelmeyen kalmıyor. İnsan eti yiyen insanlar mı dersiniz, tek gözü çıkmış yöneticiler mi dersiniz, yamyamlar mı dersiniz tümü bu sezonda. Şuan 12. bölümdeyim ve arada 1 bölümü es geçmiştim sanırım. Yani hızlı hızlı geçerek atlamıştım çünkü gerçekten izlenebilecek bir bölüm değildi fakat şuan içinde bulunduğum bölümler dehşet verici şekilde. Ağzınızın açık kaldığı bölümler bile olmuyor değil. Neyse ben daha anlatmaya devam edersem spoiler veririm en güzeli artık susmak.

Linklerin tümü mega.nz linkleridir yani full hızda indirebilirsiniz. Turbobit veya hitfile’ye yüklenmedi linkler. İnternetiniz ne kadar hızlıysa o hızda indirebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler diliyorum.

The Walking Dead  6. sezon Tüm Bölümler Mega.nz Hızlı Linkler

TELİF HAKLARI SEBEBİYLE KALDIRILMIŞTIR.

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!

Bu yazı 8 kez oylandı ve 5 üzerinden ortalama 3,63 puan aldı.
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

  • 06 Haziran 2016

    ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

    1. bb dedi ki:

      kaldırılıldı ise buradanda kaldır kalabalık yapma yaa

    BİR YORUM YAZIN