RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

Self Premium Blog Teması Ücretsiz İndir R10

Self Premium Blog Teması Ücretsiz İndir R10

Yaklaşık 1 ay önce satın aldığımız Self Premium Blog Temasını bugün sizlerle paylaşma kararı aldık. Evet yanlış duymadınız, 50₺ karşılığında bu temayı satın aldık ve bugün sizlerle ücretsiz şekilde paylaşıyoruz. Bunu neden mi yapıyoruz? Çünkü sizleri çok seviyorum. Uzun süredir kapalı olmamızın şerefine bomba bir paylaşım yapalım dedik ve bu paylaşımı yapmaya karar verdik. Lafı daha fazla uzatmadan Self Premium Blog Teması’nın özelliklerine geçelim.

Tema’nın demosu: (Şuan Root-Warez’de kullanılmakta. Ama biz yine de ekran görüntülerini koyalım.

self-premium-temasini-full-indir-ucretsiz-warez

Temanın Özellikleri:

self-premium-temasi-ozellikleri

Kurulum Videosu:

Tema Kurulumu

Tema Dosyasının içindeki Self klasörünü ftp’ya bağlanıp themes klasörünün içerisine atınız. Sonrasında sitenize giriş yapıp wordpress admin panelinden Görünüm/Temalar kısmından temayı aktif ediniz. Temayı aktif ettikten sonra temayı demodaki haline sokabilmek için Self Panel üzerinden ve Bileşenler üzerinden tüm ayarlamalarınızı yapın.

Menü Ayarları

Self Premium temada Footer Menü, Header Menü, Mobil Menü ve Sidebar Kategoriler kısmı dinamik bir şekilde wordpress admin panelinden Görünüm/Menüler kısmından ayarlanmaktadır. Menüler sayfasına girdikten sonra yukarıda bulunan Yeni bir menü oluşturun linkine tıklayın. Ardından Menü İsmi kısmına Header Menü için headermenu, Footer Menü için footermenu, Mobil Menü için mobilmenu, Sidebar Kategoriler için ise sidebar-kategori idlerini girin. Alt taraftran idsini girdiğiniz menü için Tema Konumları kısmından size uygun olan menüyü seçin ve kaydedin.

Menüye İkon Ekleme

Tema dosyalarınızın içinde bulunan eklentiler klasöründen Font Awesome 4 Menus isimli eklentiyi yükledikten sonra wordpress admin panelinden Görünüm/Menüler kısmına gelip önce sayfanın yukarısında bulunan Ekran Tercihleributonuna tıklayın ve ardından CSS Sınıflarını seçin ve kapatın. İstediğiniz ketegoriyi,sayfayı veya bir linki menünüze ekledikten sonra fontawesome/icons sitesinden istediğiniz ikonun classını Menünüzün istediğiniz linkinin Css sınıfları kısmına kopyalayıp ikonunuzu gösterebilirsiniz.

Kategori Rengi Belirleme

WordPress admin panelinden Yazılar/Kategoriler bölümünden istediğiniz kategorinin düzenleme linkine tıklayın. En altta bulunan renk ayarı kısmına istediğiniz rengin kodunu # işareti olmadan girin.

Foto Galeri Oluşturma

Tema paneli/Kategori Ayarlarından video ve foto galeri için kategorilerinizi belirledikten sonra yazı paneline girin. Sonra başlık, öne çıkarılmış görsel, kategori, etiket gibi bilgilerinizi girin. Foto galeri eklemek için önce: 1) Text Editör kısmından Sayfa Arasına tıklayın ve kod kısmına gelip bu konu kopyalayın.
2) Ortam Ekle butonuna tıklayın ve bir resim seçin. Ardından bağlantı seçeneği hiçbirini işaretleyin ve ekleyin.
3) Eklediğiniz resimden sonra resim için açıklama girebilirsiniz bu foto galeri sayfasında resmin altında görünecektir.
4) Açıklamanızı ekledikten sonra kopyaladığınız sayfa sonu kodunu açıklamanın sonuna yapıştırın ve bu işlemi eklemek istediğiniz resim sayısı kadar tekrar edin.
Not: En son resimden sonra sayfa sonu kodu eklemeyin.
5) En sonra içerik ekleme panelinden galeri için genel bir açıklama girin ve konuyu kaydedip yayınlayın.

Video Galeri Oluşturma

Tema paneli/Kategori Ayarlarından video ve foto galeri için kategorilerinizi belirledikten sonra yazı paneline girin. Sonra başlık, öne çıkarılmış görsel, kategori, etiket gibi bilgilerinizi girin. Video galeri eklemek için İçerik Ekleme Paneline İframe kodunuzu boyutu width=”100%” height=”330″ olarak girin ve içeriğinizi girip kaydedin.

Profil Fotoğrafı Değiştirme

Tema dosyalarındaki eklentiler klasörünün içerisinde bulunan User Photo adlı eklentiyi kurun. Kurduktan sonra wordpress admin panelinden Kullanıcılar/Profiliniz kısmının en altından dosya seçerek kullanıcı resminizi değiştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında Bilgileri

WordPress admin panelinden Kullanıcılar/Profiliniz bölümünden tüm bilgilerinizi girebilirsiniz.

Shortcodes Ayarları

Aşağıda tüm shortcode kodları verilmiştir istediğinizi kopyalarak kullanabilirsiniz.

Temadan birkaç özellik:
– Alt sayfalara özel manşet/slider seçeneği
– Alt sayfaya özel sidebar
– Her kategoriye özel renk
– Bileşenlerle ana sayfa tasarlama
– Alt sayfalara özel reklam alanı
– WordPress menü ve ikon desteği
– Kullanıcıya özel profil resmi
– Her bileşene özel ayarlar (başlık/ikon/konu sayısı/kategori vs.)

Self Premium Teması Full İndir – SQL Dosyaları

Tema yeniden yayında. Yayında olmasının sebebi tema yapımcısının temadaki hataları giderecek olan güncellemeyi parayla satmaya çalışmasıdır. He sıkıntı yok onu da satın alıp sizlerle paylaşıcaz. Öyle çiviye böyle çekiç..

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!

Bu yazı 61 kez oylandı ve 5 üzerinden ortalama 4,02 puan aldı.
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

 • 09 Kasım 2016

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM

  1. Wanderlust dedi ki:

   Merhaba, tema sınırsız lisans satılmaktadır ve bu temaya aylarca emek verilmiştir ve sizden konudan indirme linklerini silmenizi rica ediyorum, iyi insan satın alır kullanır warez indirmelerine yardımcı olmayın.

  2. ultraslanokan dedi ki:

   Teşekkürler. Benim bir problemim var sayfalarda ve konularda foto eklediğimiz zaman yazılar taşıyor ve görsel bölümünde düzenlediğimiz italik vs işlemler konuda gözükmüyor yardımcı olabilir misiniz? sizin sitenizde böyle bir problem yok acaba benim page.php ve single.php de sıkıntı mı var css kodları ile ilgili bir durum mudur çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim.

   1. CitizenZ dedi ki:

    Bileşenleri doğru ekledin mi? Content yazanları content bileşenine, sidebar yazanları sidebar bileşenlerine eklicen. Farklı eklersen öyle olur.

   2. Self Tema dedi ki:

    Warez indirmişsin ancak http://www.r10.net/wordpress-tema-amp-eklenti-satisi/1648446-self-cok-amacli-wordpress-tema-responsive-37-bilesen-3-manset-seo-uyumlu-sinirsiz-lisans.html buradan kurulumu izleyebilirsin. Ayrıca temanın yapımcısı olarak soruyorum nasıl olurda warez kullanmaya vicdanınız rahat ediyor?

  3. ultraslanokan dedi ki:

   Hayır siz anlamadınız galiba siteme girip bakma şansınız var mı? Hakkımda sayfasına vesikalık foto koycak oluyorum fotograf uzuyor ve ekran genişliğinde görünüyor. Görsel alanda ise düzenleme esnasında sıkıntı görünmüyor. Güncelle dediğimde sayfaya gidiyorum foto yine geniş modda. Reklam olarak algılamazsanız bakar mısınız? http://www.okanozcan.com.tr/hakkimda lütfen yardımcı olur musunuz?

   1. CitizenZ dedi ki:

    .single-paragraph img {
    width: 100%;
    margin-top: 10px;
    }

    style.css ‘de bu alanı düzenle. şu şekil yaparsan düzelir:
    .single-paragraph img {
    width: auto;
    height:auto;
    margin-top: 10px;
    }

    1. ultraslanokan dedi ki:

     denedim işe yaramıor ne yaptımsa sorunu düzeltemedim. Lütfen yardımcı olun.

     1. CitizenZ dedi ki:

      Kurulum videosunu izledin mi?

      1. ultraslanokan dedi ki:

       izledim ama sorunum kurulum ile alakalı değil bence. Ya dosyalarda sıkıntı var yada hostumda.. Size host bilgilerini versem tekrar kurulumu deneyebilir misiniz? sizin site gayet normal görünüyor aynı tema değil mi dosyalar falan aynı?

      2. CitizenZ dedi ki:

       Baktım şimdi sitene kuramamışsın. Bileşenler kısmına gir, content bileşen kısmına soldan content yazanlardan ekle sorunsuz çalışır. Kurulumu biraz karışık olmuş.

  4. ultraslanokan dedi ki:

   bu kişi facebooktan bana da sövdü isteyene fotolarını yollarım. Tema aldığınız adam böyle birisi işte.. Terbiyesiz ahlaksız bide gelmiş hukuki hakkımı arıcam diyor. hakaretten tutuklanmada..

   1. CitizenZ dedi ki:

    E adam haksız değil kardeş.

  5. ultraslanokan dedi ki:

   işte sorun orda. bileşenleri kursamda farketmiyor. şimdi tekrar bak. bileşenlerle alakası yok. benim dediğim sayfa eklişyorum mesela hakkımda sayfası fotolar tüm ekrana yayılıyor. responsive ayarlarında sıkıntı var galiba. bide yazı paylaşıyorum mesela sitede bak hoşgeldiniz yazısını 100 kere alt alta yazıyorum düzenleme alanında nırmal gozukurken sayfayı yayınladıgımda hoşgeldiniz yazıları sağa doğru uzayıp gidiyor örnek olarak siteme bi hakkımda sayfasına bide örnek yazı sayfasına bak anlıcaksın. bileşenlerle alakalı oldugunu sanmıyorum

   1. CitizenZ dedi ki:

    Hocam wordpress panel bilgilerinizi atar mısınız bakayım bi, fotolar için css kodu vericem size ama önce kurulumunuza bakalım.

   2. CitizenZ dedi ki:

    He tamam yapmışsınız zaten, fotoğraflar için css vericem.

    1. CitizenZ dedi ki:

     Yazıların tek satır olması hiç boşluk bırakmamış olman. herhangi bir paragraf yapıştırırsanız düzgün görünür.

  6. ultraslanokan dedi ki:

   header son tweetler bileşenindeki twitter kendi twitterimi ekleyemedim panelde kendi twitter adresim kayılı ancak sahibinin tweetleri dönüyor nerden değiştirebiliriz

   1. CitizenZ dedi ki:

    Hacı abi adam sana o kadar sövdü sen de hala destek istiyon ya 😀

  7. Fatih tektaş dedi ki:

   Citizen temayı almak istiyorum, yardım eder misin ? face adresim = http://www.facebook.com/fatih.tektas.94

   1. CitizenZ dedi ki:

    R10’da konusu var kardeş, yapımcısından al, biz mi yaptık temayı, Allah Allah yahu!

  8. wanderlust dedi ki:

   Kardeş bak öğrenciyiz, seni de anlıyorum ancak ben bu temadan harçlık çıkarıyorum bir anlık sinirle yanlış şeyler söylediysem kusura bakma. Ama önce kaldırıp sonrasında tekrardan koydun temayı. Yaptığın yanlış, emeğe saygılı davranmanı bekliyorum, tekrardan linki kaldırmanı rica ediyorum.

   1. CitizenZ dedi ki:

    Kardeş sorun değil anlıyorum seni de ama zaten kaldırılmış durumda. Çerezlerini temizle bence ya da farklı bir tarayıcıdan giriş yap. Kontrol ettim tekrar zaten kaldırmışım.

  9. Denemeci dedi ki:

   Merhaba hocam. Rica etsem sizde görünen mail adresime tema linkini atabilir misiniz? Çok merak ettiğim ve denemek istediğim bir temadır. Beğenmem durumunda satın alabilirim. Sevgili yöneticilerimden rica ediyorum .

   1. CitizenZ dedi ki:

    Hastir lo

  10. ercan dedi ki:

   harikasınız tek kelimeyle müthişsiniz bu siteyi daha önceden nasıl görmedim emeklerinize sağlık muhteşemsiniz valla bayramda bayramlık almış çocuk kadar sevindirdiniz beni paylaşımlarınızın devamını umuyorum

  BİR YORUM YAZIN