RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

KARŞIYAKASPOR RUSLARA SATILIYOR!

KARŞIYAKASPOR RUSLARA SATILIYOR!

İzmir’in simgelerinden KSK klübü ile ilgili uzun süredir sosyal medyada bir dedikodu dolaşıyordu. Bu dedikodu  İngiltere’nin köklü ekiplerinden Dünyaca ünlü futbol takımı Chelsea’nin de sahibi olan Rus Milyarder Abramoviç’in Karşıyakaspor’un futbol şubesine talip olmasıydı.

Türkiye’de klüp satın almanın yasal olarak KSK gibi klüplerde mümkün olmadığı için herkes Karşıyaka camiasını ikiye bölen bu iddaanın  asılsız olduğunu düşünürken KSK yönetimi bomba niteliğinde bir olaya imza attı.


Şirketleşme kararı alan yönetim hisselerini halka açtı ve bu satın almaya olanak tanıdı. Karşıyakaspor’un yarin ki olağan kongresinde şirketleşme kararı alacak futbol şubesine düşünülenin aksina Abramoviç değil yine bir Rus olan Milyarder Mihail Prokhorov talip oldu. Edinilen bilgiye göre Hagi şube başkanı yapılırken Eski Galatasaraylı yıldız Popescu ise yönetim kadrosunda bulunacak. Eğer bu gerçekleşirse Türkiye’de ilk kez bir futbol kulübü yabancıların eline geçecek. Satın aldığı klüplere transfer ettiği dünyaca ünlü yıldızlarla bilinen Ruslar Karşıyaka yı satın alması durumunda Karşıyaka’nın sportif anlamda ne durumda olacağını hep birlikte izleyeceğiz. Fakat kişisel görüşümüz armasında ay yıldız olan bir klübün sahibinin o şehrin insanları olmasıdır. Her ne kadar sportif açıdan başarı şehir ve Karşıyaka için olumlu olsa da, millilik özelliğimizi kaybediyoruz. Bu hamlenin olası sonuçlarını hep birlikte izleyeceğiz.

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!

Bu yazı 2 kez oylandı ve 5 üzerinden ortalama 5,00 puan aldı.
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

  • 16 Kasım 2017

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZIN