RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

Pubg Mobile’i bilgisayarda oynamak (Resmi Emulatör)

Pubg Mobile’i bilgisayarda oynamak (Resmi Emulatör)

Ne BlueStack’s ne de Nox Player. Karşınızda Pubg Mobile’i pc’de oynayabileceğiniz en iyi ve en uyumlu (%100) pc pubg emülatörü Tencent Gaming Buddy. PUBG Mobile’i bilgisayarda oynamak için yapmanız gereken tek şey alttaki siteden gerekli emülatörü indirmek ve oyunu başlatmak. Oyunun klavye yapılanması hali hazırda gelse bile siz dilerseniz yapılanmayı değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak oyunun kalitesiz açılması halinde yapmanız gereken şeyi de belirtmeden geçmeyeyim. Eğer ki PUBG Mobile ekran kartınızı görmezse, masaüstünüzde bulunan PUBG Mobile uygulamasının kısayoluna sağ tıklayın ve “Grafik işlemciyle çalıştır” a tıklayın. Açılan sekmeden de “Yüksek performanslı Nvidia/AMD işlemcisiyle çalıştır” a tıklayın. Karşınızda PUBG Mobile!

PUBG Mobile’i bilgisayarda oynamak isteyen arkadaşlara ek duyuru. Siz bilgisayardan girdiğinizde karşınızdaki takımlarda en az 1 kişi pc’den girmiş oluyor. Bu da oyunun mobil kullanıcıları için düşünülmüş bir durum. Mobilden girerseniz ve takımınızda emülatör kullanan bir arkadaşınız yoksa karşınızdaki herkes mobil oyuncudur fakat belirttiğim gibi 1 emulatör kullanan varsa bile her takımda en az 1 emu kullanan oyuncu var demektir.

PUBG Mobile’i bilgisayarınıza indirmek için TIKLAYIN.

Eğer ki bilgisayarınız yeterli donanıma sahip güncel bir bilgisayarsa PUBG Mobile’i kasmadan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

 

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!

Bu yazı 1 kez oylandı ve 5 üzerinden ortalama 1,00 puan aldı.
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

  • 13 Temmuz 2018

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZIN