RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

Memurlar.net 3233 Kişiyi Fetöcü İlan Etti

Memurlar.net 3233 Kişiyi Fetöcü İlan Etti

Memurlar.net’in haber yapmak için oluşturduğu makaleler hiçbir suçu günahı olmayan insanları “fetöcü” olarak etiketlemeye devam ediyor. Takipçilerimiz bilir ki bu konuyu daha önceden de gündeme getirmiştik fakat kimsenin ilgisini çekmemişti.

Yukarıdaki konumuzu incelerseniz bu olayın 2. sefer meydana geldiğini anlayacaksınız.

Memurlar.net içerik editörleri yine sadece dikkat ve tepki çekmek için yalan yanlış bir haber yapmış. Haber başlığı tam olarak şu:

Binlerce kişi güvenlik soruşturmalarına takılıyor

Makalenin içeriğinde ve manşette kullanılan görsel ise şu şekilde:

Yukarıdaki başlık ve görsel tam olarak zimmete düşmeyen kişileri fetöcü olarak belirtmekten başka bir şey değildir. Haberin tüm içeriği ise şu şekilde:

Yukarıdaki makaleyi okuduğunuzda henüz zimmete düşmeyen 3233 ‘nin fetö ile bağlantısı olduğu vurgusu yapılmıştır. Memurlar.net’in içerik editörlerinin konudan ne kadar uzak olduğunu anlamamız için yukarıdaki makale, başlık ve görsel yeterlidir. Yapılan açıklamalar dahilinde 3233 kişinin zimmete düşmemesinin sebebi herhangi bir güvenlik tehdidi değil henüz soruşturmalarının bitmemiş olmasıdır. Konu hakkında işin ehli kişilerden alınan haberler ise şu şekildedir:

Aras Ali Altıntaş:

Başka bir atanan: 

Atandığım ildeki İl Sağlık Müdürlüğünü aradım. Bana 9267 kişinin şu an da ataması (yerleştirilmesi) yapılıyor dedi. Bu işlemler 23 Ekim’e kadar sürer dedi. Bu süreç zarfında zimmeti beklemeyin dedi. Sizinki 23 Ekimden sonra olacak dedi. (Sözün özü çevrede söylenenlerle örtüşüyor. Bu ayın sonunda açıklanır ve en geç Kasım ayı başında biz de başlamiş oluruz inşallah)

Yukarıdaki örnekler çoğaltılabilir. Zimmete düşmeyen 3233 kişinin şuanlık herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturmadığı, sadece soruşturmaların tamamlanan kısmında yer almadıkları için zimmete düşmedikleri, en kısa zaman içerisinde gerçek bir güvenlik tehdidi oluşturmayan kişilerin zimmete düşeceğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

 

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!

Bu yazı 17 kez oylandı ve 5 üzerinden ortalama 4,53 puan aldı.
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

  • 13 Ekim 2017

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZIN