RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

iPhone 6S Plus iOS 11 Beta 2 Yükleme (Resimli Anlatım)

iPhone 6S Plus iOS 11 Beta 2 Yükleme (Resimli Anlatım)

Arkadaşlar hepinize merhaba, yaklaşık 6 aydır siteye herhangi bir içerik girmediğimi fark ettim ve bu yüzden biraz canlanmak daha doğrusu siteyi canlandırmak için bu yazıyı hazırlama gereği duydum. Bundan sonraki zamanlarda bol bol resimli anlatım ve diğer makaleleri girmeyi umuyorum. Gel gelelim iPhone 6S Plus’a iOS 11 Beta 2’yi yüklemeye. İlk olarak değinmek istediğim şey iOS 11 Betası sadece 6s Plus için uyumlu değil. Aynı zamanda alttaki modellerin tümüne iOS 11’in beta sürümünü kurabilirsiniz.

 1. iPhone 7 ve 7 Plus
 2. iPhone 6s ve 6s Plus
 3. iPhone SE
 4. iPhone 6 ve 6 Plus
 5. iPhone 5s

Ne yazık ki iPhone 5 ve alt sürümleri iOS 11’i desteklemeyecek. iOS 11 her ne kadar 6s ve 7’de stabil çalışsa da zamanla 6’da kasmaya başlayacaktır. Farkındaysanız 5s için herhangi bir şey söylemiyorum bile 🙂

Şimdi gelelim artık anlatıma…

iPhone 6S PLUS iOS 11 Beta 2 sürümü yükleme:

İlk olarak cihazımızı bilgisayara bağlayıp iTunes üzerinden Bilgisayar’a yedekleme yapıyoruz. Bunun nasıl yapıldığını zaten biliyorsunuzdur, yedeklerinizi almadan işleme devam etmenizi önermem. Hadi bakalım başlıyoruz…

İlk olarak iPhone’nuzdaki Safari tarayıcısından şu linke girin: beta.apple.com/profile

Ardından iCloud hesabınızla giriş yapın. Karşınıza alttaki gibi bir sayfa gelecek. Bu sayfadan da yukarı kısımda bulunan “Enroll your iPhone” linkine tıklayıp sayfayı aşağı kaydırıni “Download” butonunu göreceksiniz, ona dokunun ve ona güzel sözler söyleyin sdjaşdasd 🙂 Sonrasında ise şu şekilde bir ekranla karşılaşacaksınız.

IMG_4050

Yukarıdaki fotoğrafta “Accept” yazısına tıklayın. Alttaki ekranla karşılaşacaksınız.

IMG_4053

Buradan da “İzin Ver”e dokunun.

IMG_4054

İzin ver dedikten sonra yukarıdaki ekrana atacak sizi. Sağ üstten “Yükle”ye dokunun. Ardından cihazınızda şifre varsa şifreyi girmenizi isteyecek. Şifrenizi girin.

IMG_4057

Yukarıdaki şekilde bir ekranla karşılaşacaksınız. “Yeniden başlat” a dokunun ve cihazınızın yeniden başlamasını bekleyin. Cihaz yeniden başladıktan sonra Ayarlar’a girin ve Genel sekmesine gelin, ordan da Yazılım Güncelleme’ye dokunun. Aşağıdaki şekilde bir ekran olacak karşınızda.

IMG_4058

Yukarıdaki ekran karşınıza geldiyse birkaç dakika içinde ortalama 2.5 gb’lık bir Firmware dosyasını indirmeye başlayacak. İnternet hızınıza bağlı 5 dakikada ya da 5 saatte inecektir. İndikten sonra “Yükle”ye dokunun, 5-10 dakika içinde yüklenecektir. iPhone iOS 11 Beta’nızı güle güle kullanın…

Dipnot olarak ekleyeyim…

iPhone 6s PLUS iOS 11 Beta Hataları: (Benim karşılaştıklarım)

 1. SMS yazarken SMS uygulaması kapanıyor ve tüm mesajı yeniden yazmak zorunda kalıyorsunuz. (Sırf bu yüzden downgrade ettim)
 2. Aramalar geldiğin açamadığınız oluyor.
 3. Arama ekranında numarayı çevirip ara’ya dokunduktan sonra telefon donuyor, karşıdan ses gelmiyor ama arkaplanda arama yapılıyor oluyor.
 4. Uygulamaları kapatırken bazıları kapanmıyor, home tuşuna basıp yeniden çift defa basmanız gerekiyor.

Bunlar benim karşılaştıklarımdı, inanın daha bir sürü sorun söz konusu. Ama beta sonuçta yapacak bir şey yok. Ama indirip denemeye değer, tabii downgrade işlemi yapmayı biliyorsanız.. Bu arada Downgrade (indirgeme) hakkında önemli bir uyarı, iOS 11 beta’dan ios 10’a inmek için ilk önce 10.3.3’ü yüklemeniz gerekiyor, ordan da 10.3.2’ye indirgeyebilirsiniz. iOS 10.3.3 de bir beta sürümü, stabil sürüm 10.3.2

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!

Bu yazı 1 kez oylandı ve 5 üzerinden ortalama 1,00 puan aldı.
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

 • 11 Temmuz 2017

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Ismet dedi ki:

   replica tellere yuklenir mi?

   1. CitizenZ dedi ki:

    Replika telefonlarda iOS sistemi yok, Android sistem var. Replika telefonların sistemleriyle sakın oynamayın, elinizde patlar.

  BİR YORUM YAZIN