RW-Warez'in A*ına koyan site (adına)

Fi Dizisi 7,8 ve 9.Bölümler

Fi Dizisi 7,8 ve 9.Bölümler

Fi dizisini izleyen arkadaşlar için hazırlıyoruz bu yazımızı. Puhu TV’de yayınlanan ve gerçek anlamda başyapıt sayılabilecek olan Fi dizisinin 7,8 ve 9. bölümlerinin 28 Nisan’da geleceği söylenmişti ama bilindiği üzere bu tarihte bölümler yayınlanmadı. Diziyi takip edenler bilirler ki yapımcılar Cuma günleri 3’er bölüm (her bölüm 1 saat) yayınlıyorlardı ve yeni edinilen bilgilere göre Fi dizisi artık 2 haftada 1, Cuma günleri yine 3’er bölüm şeklinde yayınlanacak.

Fi dizisinin 7,8 ve 9. bölümleri ise 5 Mayıs tarihinde yani bu Cuma bizlerle yani Fi Dizi Severler ile buluşacak. Fi dizisinin düşmeyen temposunu kaçırmamak için 5 Mayıs Cuma günü Puhu TV’lerinizin başına geçin çünkü yeni bölümlerde Can Manay, Duru’ya sahip olacak gibi duruyor.

Dizi hakkında biraz eleştiride bulunacak olursak seks sahnelerinin olması kötü olmasa bile seksi bu kadar normalleştiriyor olmaları hoş olmamış. En azından Türk kültüründe olmayan bir şeydir onunla bununla yatıp kalkmak ama şuana kadar önemli rollerde kim varsa hepsi birileriyle yatıp kalktı. Duru sevgilisiyle aynı evde yaşayıp sürekli pompiş yapıyor zaten, Can Manay ona keza ne zaman isterse o zaman birilerini mikiyor, öğrenci Bilge bile gitti verdi yani sırf ödevini yaptırmak için (o kızdan hiç beklemezdik hiç öyle bir profil çizmemişti gözümüzde). Durum böyle olunca dizi yeni nesile seksi normalleştirmek adına bir mesaj vermek istiyormuş gibi hissediyor insan. Onun haricinde Can Manay’ın sırrının ne olduğu hala merak konusu. Bana sorarsanız bu bebe Bakırköy hastanesine yattığında Eti Hanım birisini öldürdü falan bu Can’ı da onun yerine koydu çünkü Can Manay Eti Hanım’ın boğazına sarıldığında Eti Hanım “Bırak, Umut” dedi ve Can bir anda durdu. Benim tahminim bu yönde, Fi kitabını okumayarak söylüyorum bunları.

Fi Dizisi 7,8,9. Bölümler Ne Zaman Yayınlanacak?
Yukarıda belirttiğimiz üzere Fi dizisinin yeni bölümleri önümüzdeki Cuma, yani 5 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanacak arkadaşlar. Merakla beklediğinizi biliyoruz, bu yüzden bu tarihte Puhu TV’lerinizin başında olmanızı tavsiye ederiz.

Dosyam.gen.tr üzerindeki dosyaların tümünü RW - Dosyalar'da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı değerlendir

Öf bu ne be!Kötü!İdare eder...Güzel güzel...Çok iyi!

Bu yazı 1 kez oylandı ve 5 üzerinden ortalama 3,00 puan aldı.
.rar ve .zip dosyaların şifresi: www.root-warez.com veya root-warez.com

  • 02 Mayıs 2017

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZIN